Utställare 3 Februari 2024

Vill du ställa ut på mässan? Här finns all info! 

Dekorationer:

Creative Celebrations, https://creativecelebrations.se

Festlokal:

Djursholms Slott, https://www.danderyd.se/ovriga-verksamheter/djursholms-slott/

Noors Slott, http://www.noorsslott.se

Villa Källhagen, https://www.villakallhagen.se

Winterviken, https://winterviken.se

Foto:

Fotograf Jennie Kumlin, https://jenniekumlin.se

Fotograf Michaela Edlund, https://www.michaelaedlund.se/

Mood Booth, https://www.moodbooth.se

MySpecialDay Photography & Videography, https://www.myspecialdayphotography.com

Juvelerare:

1064, http://www.1064.se

Juvelerare David Harper, https://davidharper.se

O’Dwyer, https://odwyer.se

Smid Stockholm, https://www.smidstockholm.se

Kläder:

ateljé Stass, http://ateljestass.se

Siden Carlsson, https://www.yourvismawebsite.com/ab-sidencarlson

Zäta, http://www.zatasomnad.se

Wedding Bells by LittleFairies, https://www.littlefairies.se/category/brudbutik-i-stockholm

Koordinatorer: 

Your Event by SP, https://www.yourevent.se/omoss

Mat & Dryck:

Rebec´s Praliner & Choklad, https://rebecspraliner.com

Musik:

Choco Canel, https://chococanel.com

Lisa Nylen sångerska, https://lisanylen.com

Party Stockholm, http://partystockholm.se

Skönhet & Hår:

Josef Loves Make Up, https://www.instagram.com/joseflovesmakeup/

Michelle Vallin, https://www.michellevallin.com

Trycksaker:

Cloie`s, https://www.etsy.com/shop/cloies/?etsrc=sdt

Uthyrning:

Westmans Uthyrning, https://www.westmans.se