Utställare januari 2017

Listan över utställare uppdateras hela tiden.

Barnvakt:

Charlies Bästa Änglar, http://www.charliesbastaanglar.se/

Blommor:

Blomsterverket, http://www.blomsterverket.se/

Flowers Bar Sthlm, http://www.flowersbarsthlm.com/

Dekorationer:

Rental Stories, http://www.rentalstories.se/

Festlokal:

Nio Rum, http://www.niorum.se/#homeofmeeting

Såstaholm Hotell & Konferens, http://sastaholm.se/

Hesselby Slott, https://www.hesselbyslott.se/

Ulfsunda Slott, http://www.ulfsundaslott.se/

Noors Slott, http://noorsslott.se/

Foto & Film:

Fotograf Jennie Kumlin, http://jenniekumlin.se/

Kongsmark Foto, http://kongsmark.se/

Sharingbox, http://www.sharingbox.com/

Kläder:

ateljé Stass, http://www.ateljestass.se/

Birger Jarls Under, http://www.birgerjarlsunder.se/

Simbra Siden, http://www.simbrasiden.se/

Zäta, http://www.zatasomnad.se/

Mat & Dryck:

Thoras Tårtor, http://www.thorastartor.se/

Blond Event & Catering, http://www.blondevent.se/

The Craving Solution, http://www.thecravingsolution.se/

Musik:

Lisas Bröllopssång, http://www.lisasbrollopssang.se/

PartyStockholm, http://partystockholm.se/

Resor:

Classic World of Travel AB, http://www.classicworld.se/

Ringar & Smycken:

1064 Guldsmedsbutik Sturegallerian, http://www.1064.se/

Lena Stina Jerström, https://lenastina.com/

Taffy Rainbow, http://shop.taffyrainbow.com/

Skönhet och hår:

Salong C, http://www.salongc.se/

Holland Hair, http://www.hollandhair.se/

Fransverkstaden, http://www.fransverkstaden.se/

Angelas Makeup & Styling, http://www.angelatryggveson.com/

Trycksaker:

Dreamcatcher invitations, https://dreamcatcher-invitations.com/

Uthyrning:

PartySupport, http://partysupport.se/

Rent a BARtender, http://www.bartender.nu/

 

Sponsorer: 

Bröllopsdekorationer, https://www.bröllopsdekorationer.com/

The Wineagency, http://www.vingruppen.se/Wineagency/